Dolar : Alış : 6.0425 / Satış : 6.0534
Euro : Alış : 6.7369 / Satış : 6.7490
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak27°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 566 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ticaret Bakanı’na Devrekli Başdanışman

08 Ağustos 2018 - 630 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel»Ticaret Bakanı’na Devrekli Başdanışman

TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Başdanışmanı oldu.

Devrekli Cihat Alagöz’ün Ticaret Bakanlığı’nda Başdanışman olarak görev alması memnuniyet yarattı.

Cihat ALAGÖZ Kimdir?

Cihat ALAGÖZ, 1978 Zonguldak Devrek doğumlu. İlkokulu Devrek’te, orta öğrenimimi ise TED Karabük Koleji’nde tamamladıktan sonra Yüce Fen Lisesi’nde eğitim almak üzere 1993 yılında Ankara’ya yerleşti.

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra Başkent Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı. Devam etmekte olduğu, Ankara Üniversitesi İşletme Doktora Programında tez aşamasında.

Çalışma hayatına ilk olarak 2002 yılında Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde başladı.

2004 yılından itibaren ise Türk özel sektörünün çatı kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yaklaşık 11 yıl boyunca; ülke sathında faaliyet gösteren 365 Oda ve Borsadan, 60 Sektör Meclisinden, 164 Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları teşkilatlarından, Fuarcılık ve Sigortacılık Sektörlerinin düzenlenmesi ve denetlenmesinden sorumlu birimlerin tamamının yöneticiliğini yaptı.

2015 yılından itibaren ise TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş.’nin Genel Müdürü, TÜYAP Şirketler Grubunun da İcra Kurulu Üyesi olarak çalışma hayatıma devam etmekte.

TÜYAP’taki iş yaşantısı ile birlikte, TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı, Türkiye Fuar Yapımcıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Turizm ve Tanıtma Platformu Onur Kurulu Üyesi olarak da ülkemiz iş dünyasına katkı sağlamaya devam ediyor

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar