Dolar : Alış : 5.7444 / Satış : 5.7547
Euro : Alış : 6.5409 / Satış : 6.5526
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 613 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Devrek Belediyespor’da Hüsnü Akın dönemi başladı

25 Ekim 2018 - 772 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel»Devrek Belediyespor’da Hüsnü Akın dönemi başladı

Devrek Belediyespor’un yeni Antrenörleri Hüsnü Akın ve Metin Nezor takımla birlikte ilk Antrenmanını gerçekleştirdiler.

Devrek Be­le­di­yes­por’da Bü­lent Öz­türk’ten bo­şa­lan ant­re­nör­lük kol­tu­ğu­na Hüsnü Akın otur­du. Akın, dün yar­dım­cı­sı Metin Nezor ile ta­kım­la bir­lik­te ilk ant­ren­ma­nı­nı ger­çek­leş­tir­di.
Dün Kulüp yö­ne­ti­ci­le­ri ile bi­ra­ra­ya ge­le­rek ta­nı­şan ve daha sonra takım ile bir­lik­te ilk Ant­ren­ma­nı­na çıkan Hüsnü Akın yağ­mur al­tın­da ger­çek­le­şen ant­ren­man­da fut­bol­cu­la­rın adeta pes­ti­li­ni çı­kar­dı. Hüsnü Akın, Dev­rek Be­le­di­yes­por’un ba­şın­da ilk ma­çı­nı 27 Ekim Cu­mar­te­si günü sa­ha­sın­da Kü­çük­ya­lı Yel­kens­por’a karşı oy­na­ya­cak. Akın, yeni gö­re­vi­ne 3 pu­an­la baş­la­mak is­ti­yor. Dev­rek Be­le­di­yes­por, Böl­ge­sel Ama­tör Lig 10’uncu grup­ta ilk 5 haf­ta­da 2 be­ra­ber­lik, 3 ye­nil­giy­le 2 puan top­la­ya­rak son­dan ikin­ci sı­ra­ya kadar ge­ri­le­di.
Dev­rek Be­le­di­yes­por’un yeni ho­ca­sı Hüsnü Akın “Se­yir­ci­siz oy­na­ma­la­rı­na rağ­men ilk maç­tan 3 puan ile ay­rı­la­rak ta­kı­mı­mı­za yeni bir hava ge­ti­re­ce­ğiz ve ta­raf­tar­la­rı­mı­za bu 3 puanı ar­ma­ğan ede­ce­ğiz.” dedi. 

Haber Erkan ÇAVUŞOĞLU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar