Dolar : Alış : 5.7444 / Satış : 5.7547
Euro : Alış : 6.5409 / Satış : 6.5526
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 613 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Devrek spor formalarına yoğun ilgi

30 Ağustos 2018 - 262 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel»Devrek spor formalarına yoğun ilgi

Dev­rek Be­le­di­ye Spor Kır­mı­zı-Be­yaz­lı­lar,İlçe es­na­fı­nın des­tek­le­ri ile,Dev­rek Be­le­di­ye Spor ürün­le­ri­nin sa­tıl­dı­ğı stan­dı açtı. Kulüp ay­rı­ca mobil aidat sis­te­mi­ni en kısa sü­re­de ha­ya­ta ge­çi­recek.
Süper Ama­tör Li­gin­de geçen sene şam­pi­yon olan,Kır­mı­zı-Be­yaz­lı­lar 2 sezon Böl­ge­sel Ama­tör Li­gin­de mü­ca­de­le­si­ni sür­dü­rü­yor. Zon­gul­dak Böl­ge­si ve Tür­ki­ye’de adeta bir nu­ma­ra olan ve Dev­rek’in gurur kay­na­ğı olan,Dev­rek Be­le­di­ye Spor,her geçen gün ku­rum­sal­laş­ma adına önem­li ham­le­ler ya­pı­yor.
Dev­rek Be­le­di­ye Spor for­ma­la­rı­nın sa­tıl­dı­ğı stan­dı Kır­mı­zı-Be­yaz­lı­la­ra gönül ve­ren­le­rin hiz­me­ti­ne sundu.​Dev­rek Be­le­di­ye Spor Kulüp Baş­ka­nı Mus­ta­fa Se­mer­ci ta­kım­la­rı­na ka­lı­cı gelir sağ­la­mak amacı ile açı­lan Ku­lü­bü­mü­zün kır­mı­zı-be­yaz-üze­rin­de bas­ton sim­ge­si bu­lu­nan for­ma­la­rı­nın sa­tıl­dı­ğı stan­dı­mız büyük ilgi gör­me­ye baş­la­dı. Cum­hu­ri­yet Mey­da­nın­da ku­ru­lu bu­lu­nan stan­dı­mız 10 süre ile açık ka­la­cak­tır. Ku­lü­bü­mü­ze gelir ge­tir­me­si amacı ile forma ürün sa­tış­la­rı­nı baş­lat­tık. Ama­cı­mız kulüp ola­rak far­kın­da­lık ya­ra­ta­rak spor se­ver­le­ri ku­lü­bü­mü­ze ka­zan­dır­mak, Esnaf ve va­tan­daş­la­rı­mız­dan kır­mı­zı-be­yaz forma ala­rak ku­lü­bü­mü­ze katkı sağ­la­ma­la­rı­nı.”is­te­di.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar