Dolar : Alış : 5.7444 / Satış : 5.7547
Euro : Alış : 6.5409 / Satış : 6.5526
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 613 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hakemler Maçımızı KATLETTİ

14 Ekim 2018 - 819 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel»Hakemler Maçımızı KATLETTİ

Beraberlik golünü arayan Devrek Belediyespor’un 80’nci dakikada geliştirdiği atakta ceza sahasında içinde Devrek Belediyesporlu futbolcu düşürüldü. Penaltı ve kırmızı kart bekleyen Devrek Belediyespor’da maçın hakemi Süleyman Yürük pozisyonu es geçti büyük tepki gördü.

Spor Toto Böl­ge­sel Ama­tör Lig 10. grup­ta mü­ca­de­le eden tem­sil­ci­miz Dev­rek Be­le­di­yes­por saha ve se­yir­ci­si önün­de Bursa Za­fers­por’u konuk etti. Ta­raf­ta­rı­nın da des­te­ği ile maça iyi baş­la­yan Dev­rek Be­le­di­yes­por 25’nci da­ki­ka­da ka­le­sin­de gör­dü­ğü golle ilk ya­rı­yı 1-0 mağ­lup ta­mam­la­dı.
İkinci ya­rı­ya önce be­ra­ber­lik, ar­dın­dan ga­li­bi­yet go­lü­nü bul­mak için çıkan tem­sil­ci­miz Dev­rek Be­le­di­yes­por 85’nci da­ki­ka­sın­da ka­le­sin­de ikin­ci golü gö­re­rek sa­ha­dan 2-0 mağ­lup ay­rıl­dı.
MAÇTA OLAY­LAR ÇIKTI
Be­ra­ber­lik go­lü­nü ara­yan Dev­rek Be­le­di­yes­por’un 80’nci da­ki­ka­da ge­liş­tir­di­ği atak­ta ceza sa­ha­sın­da için­de Dev­rek Be­le­di­yes­por­lu fut­bol­cu dü­şü­rül­dü. Pe­nal­tı ve kır­mı­zı kart bek­le­yen Dev­rek Be­le­di­yes­por’da maçın ha­ke­mi Sü­ley­man Yürük po­zis­yo­nu es geçti büyük tepki gördü. Bu po­zis­yo­nun ar­dın­dan or­ta­lık ka­rış­tı. İki takım fut­bol­cu­la­rı da bir­bi­ri­ne girdi. Dev­rek Be­le­di­yes­por’un ka­le­ci­si rakip fut­bol­cu­ya kafa atın­ca kır­mı­zı kart­la ihraç edil­di. Maç yak­la­şık 15 da­ki­ka durdu.
Kır­mı­zı-be­yaz­lı ekip ligde 2 pu­an­da ka­lır­ken, rakip Bursa Za­fers­por ile bu ga­li­bi­yet­le pu­anı­nı 7’ye yük­selt­ti.
Haber Erkan Çavuşoğlu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar