Dolar : Alış : 5.7444 / Satış : 5.7547
Euro : Alış : 6.5409 / Satış : 6.5526
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 613 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“İYİ TAKIMIZ, TEK EKSİĞİMİZ GOL”

18 Ekim 2018 - 711 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel»“İYİ TAKIMIZ, TEK EKSİĞİMİZ GOL”

Devrek Belediyespor hafta sonu deplasmanda Alemdağ ile karşılaşacak. Dev­rek Be­le­di­yes­por ant­re­nö­rü Bü­lent Öz­türk ‘’Hafta sonu Alem­dağ gibi zor bir dep­las­ma­na gi­di­yo­ruz. Her zaman ka­zan­mak için oy­nu­yo­ruz. Artık ga­li­bi­ye­te ih­ti­ya­cı­mız var. Eğer bir ga­li­bi­yet alır­sak ben de­va­mı­nın ge­le­ce­ği­ni dü­şü­nü­yo­rum. İyi bir ta­kı­mız. Saha da iyi mü­ca­de­le edi­yo­ruz. Tek ek­si­ği­miz gol.”dedi.

Spor Toto Böl­ge­sel Ama­tör Lig 10. Grup­ta mü­ca­de­le eden tem­sil­ci­miz Dev­rek Be­le­di­yes­por ligde çıkış arı­yor. Ge­ri­de kalan 4 hafta için­de ga­li­bi­yet ala­ma­yan kır­mı­zı-be­yaz­lı ekip bu 4 kar­şı­laş­ma­da da et­ki­li fut­bol oy­na­ma­sı­na kar­şın gol yol­la­rın­da et­ki­siz ka­la­rak ga­li­bi­yet ge­ti­recek gol­ler bu­la­ma­dı.
Fut­bol ve mü­ca­de­le ola­rak ek­si­ği bu­lun­ma­yan Dev­rek Be­le­di­yes­por’da Ant­re­nör Bü­lent Öz­türk gol yol­la­rın­da­ki et­ki­siz­lik ken­di­le­ri­ni sı­kın­tı­ya sok­tu­ğu­nu bu so­ru­nu çöz­mek için for­vet­le­re ayrı ça­lış­ma yap­tır­dı­ğı­nı söy­le­di.
Ya­ka­la­dık­la­rı fır­sat­la­rı de­ğer­len­dir­mek­te güç­lük çeken Dev­rek Be­le­di­yes­por Pazar günü Alem­dağ dep­las­ma­nın­da ilk ga­li­bi­ye­ti­ni almak is­ti­yor.
“İYİ TA­KI­MIZ, TEK EKSİĞİMİZ GOL”
Dev­rek Be­le­di­yes­por ant­re­nö­rü Bü­lent Öz­türk ‘’Hafta sonu Alem­dağ gibi zor bir dep­las­ma­na gi­di­yo­ruz. Her zaman ka­zan­mak için oy­nu­yo­ruz. Artık ga­li­bi­ye­te ih­ti­ya­cı­mız var. Eğer bir ga­li­bi­yet alır­sak ben de­va­mı­nın ge­le­ce­ği­ni dü­şü­nü­yo­rum. İyi bir ta­kı­mız. Saha da iyi mü­ca­de­le edi­yo­ruz. Tek ek­si­ği­miz gol. Sakat olan for­ve­ti­miz Burak Salih Kıral’da iyi­le­şi­yor. Bu hafta ona da görev ver­me­yi dü­şü­nü­yo­rum. İnşal­lah Alem­dağ ma­çı­nı ka­za­na­rak çı­kı­şa geç­mek is­ti­yo­ruz. Bu­ra­dan alı­na­cak ga­li­bi­yet bize çok şey ka­zan­dı­ra­cak.’’dedi.
“OY­NA­DI­ĞI­MIZ 4 MAÇI DA KA­ZA­NABİLİRDİK”
Bü­lent Öz­türk “Ligde oy­na­dı­ğı­mız 4 maç ta ka­za­na­bi­le­ce­ği­miz maç­lar­dı. 12 pu­an­da ya­pa­bi­lir­dik. Hakem ha­ta­la­rı ve kendi ha­ta­la­rı­mız so­nu­cun­da is­te­di­ği­miz ala­ma­dık. Ama bun­lar ma­ze­ret değil. Bu hafta Alem­dağ ma­çı­nı ka­za­na­rak öz­gü­ve­ni­mi­zi ka­zan­mak is­ti­yo­ruz. Alem­dağ ma­çıy­la çı­kı­şa ge­çe­ce­ği­mi­ze ina­nı­yo­rum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar