Dolar : Alış : 5.3168 / Satış : 5.3264
Euro : Alış : 6.0318 / Satış : 6.0427
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak5°CKarla Karışık Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 384 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Devrek TSO’dan, Ticaret İl Müdürü Maden’e ziyaret

08 Ağustos 2018 - 221 kez okunmuş
Ana Sayfa » Uncategorized»Devrek TSO’dan, Ticaret İl Müdürü Maden’e ziyaret

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cihat Yaban, Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden’i makamında ziyaret ederek, işverenlerin bilgilendirilmesine yönelik gerçekleştirilen sunum için teşekkür etti.

Genel Sekreter Yaban,İl Müdürü Maden’den; Ticaret Bakanlığı tarafından çıkarılan yönetmelik ile oto galerilerine düzenleme getirildiğini, yeni düzenleme hakkında esnaf ve ticaret erbabından oto galeri işi ile uğraşanlara yönelik bir program düzenlenmesini talep etti.
Ticaret İl Müdürü İsmail Maden, düzenlemeye yönelik olarak Çarşamba günü Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nda uygun görülürse sunum yapabileceklerini ifade ederken; Genel Sekreter Cihat Yaban, hemen hazırlıklara başlanacağını ve memnuniyetlerini belirtti.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret İl Müdürü İsmail Maden, tüm odalar tarafından Bakanlığın alanına giren konulardaki eğitim taleplerinin karşılanacağına, Ticaret İl Müdürlüğü olarak esnaf ve sanatkârların,tacir ve sanayicilerin her zaman hizmetinde ve yanlarında olacaklarını ifade etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar