Dolar : Alış : 5.7444 / Satış : 5.7547
Euro : Alış : 6.5409 / Satış : 6.5526
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 614 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Devrek Yardımsevenler Derneği Bolu Gezisi düzenledi

11 Ocak 2019 - 133 kez okunmuş
Ana Sayfa » Uncategorized»Devrek Yardımsevenler Derneği Bolu Gezisi düzenledi

Devrek Yardımsevenler Derneği yaklaşık 45 kişiden oluşan Bayanların katılımı ile Bolu gezisi düzenledi.

9 Ocak Çar­şam­ba günü Dev­rek’ten ha­re­ket eden ka­fi­le ilk ola­rak Tür­ki­ye’nin en güzel doğa ha­ri­ka­la­rın­dan biri olan Abant’a gezi dü­zen­le­di. Bu­ra­dan ko­nak­la­ma ya­pa­ca­ğı Nar­ven Ter­mal Otele geçen Yar­dım­se­ven­ler Der­ne­ği ka­fi­le­si ge­ce­yi bu otel­de ge­çir­di.
10 Ocak Per­şem­be günü Bolu’nun alış­ve­riş Mer­kez­le­ri 14 Burda ve Öz­di­lek’i gezen Dev­rek Yar­dım­se­ven­ler Der­ne­ği ka­fi­le­si daha sonra Dev­rek’e dönüş yap­tı­lar.
Dev­rek Yar­dım­se­ven­ler Der­ne­ği yö­ne­tim Ku­ru­lu Baş­ka­nı Hülya Ka­ra­da­yı ko­nuy­la il­gi­li yap­tı­ğı açık­la­ma­da şun­la­rı söy­le­di; ” Bi­lin­di­ği gibi der­ne­ği­miz be­lir­li Pe­ri­yot­lar­da Ba­yan­la­rı­mı­zın ka­tı­lı­mı ile bu tip ge­zi­ler dü­zen­le­mek­te­dir. Bu ge­zi­miz komşu ili­miz Bolu ve Tu­ris­tik yer­le­ri­ne yö­ne­lik­ti. Ge­zi­mi­ze ka­tı­lan ve Der­ne­ği­mi­ze kat­kı­da bu­lu­nan ba­yan­la­rı­mı­za bir kez daha te­şek­kür edi­yo­rum. Bu ge­zi­den sağ­la­na­cak gelir ile Üni­ver­si­te­ler­de oku­yan ço­cuk­la­rı­mı­za burs ver­me­ye devam ede­ce­ğiz.”dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :