Dolar : Alış : 5.7444 / Satış : 5.7547
Euro : Alış : 6.5409 / Satış : 6.5526
HAVA DURUMU
hava durumu

Zonguldak28°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 8 Kategoride 613 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HAZIR GİYİM PAZARI 27 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ KATLI OTOPARKTA HİZMET VERMEYE BAŞLIYOR

21 Mayıs 2019 - 106 kez okunmuş
Ana Sayfa » Uncategorized»HAZIR GİYİM PAZARI 27 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ KATLI OTOPARKTA HİZMET VERMEYE BAŞLIYOR

Devrek’te Karşıyaka Mahallesi’nde faaliyette olan hazır giyim pazarı 27 Mayıs Pazartesi gününden itibaren şehir merkezinde yer alan katlı otoparkta hizmet vermeye başlayacaktır.

İlçemizde Karşıyaka Mahallesinde Pazartesi günleri hizmet veren hazır giyim pazarı, geçtiğimiz haftalarda alınan karar ve yapılan düzenleme sonucu, 27 Mayıs Pazartesi günü şehir merkezinde yer alan katlı otoparka taşınıp, orada hizmet vermeye devam edecektir.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi Karşıyaka pazar esnafıyla birlikte yapmış olduğumuz toplantıda olsun, daha sonraki bir araya gelmelerimizde olsun bu konu gündeme gelmişti. Bunun sonucunda da hep birlikte bir karar aldık. Karşıyaka mahallemizdeki hazır giyim pazarını şehir merkezimizdeki katlı otoparka taşıyoruz. Önümüzdeki hafta 27 Mayıs Pazartesi günü de hazır giyim pazarımız katlı otoparkta sizlere hizmet vermeye başlayacaktır. Pazar esnafımız ve değerli halkımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :